Співачка Зі Фамелу, яка раніше була відома як Зіанджа, зробила декілька відвертих повідомлень в інстаграмі. Про це пише сайт “Апостроф”. 

Зокрема, Зі Фамелу розповіла, що не мала хірургічних втручань у зв’язку із трансгендерним переходом.  “Я ніколи прямо про це не заявляла. У своїй заяві 2014 року я сказала, що “наважилася на це”, маючи на увазі КАМІНГ АУТ як трансгендерна дівчина. Українська преса і телебачення все перекрутили і довигадували: нібито “для народу так буде зрозуміліше”. Гучні заголовки означають більше шуму, більше кліків за посиланнями і більше грошей. Я послухалася поради PR-менеджера закрити на це очі і не стала сперечатися”.

Співачка поскаржилася, що на її історії намагалися заробити, роздмухуючи скандал і запрошуючи її на сумнівні ток-шоу. Через це вона рідко давала інтерв’ю, але вирішила прояснити все на особистій сторінці. “Усі хочуть брудну білизну, відрізані яйця, страждання. Про що ви? Так, у мене залишився член між ногами! Так, я можу мати власних дітей, якщо захочу! Так, я повноцінна жінка!”.

Зіанджа розповіла, що через трансгендерність її кар’єра після “Голосу країни” пішла на спад. “Відразу після мого виходу з проекту на мене вийшла дистриб’юторська компанія, президент якої почав вимагати від мене нового матеріалу, не вкладаючи ні гроша, погрожуючи контрактом, який я підписала перед виходом на сцену “Голосу Країни”. Він давав мені зрозуміти, що володіє мною і будь-який мій крок незгоди може викликати бурю у вигляді суду та розбирань. Сивий дядько, який за все своє життя не написав жодної пісні і ніколи не сприяв розвитку моєї кар’єри, буде говорити мені, що робити?” – обурилася артистка.

Наразі контракт анульований, і Зі Фамелу сподівається на новий зліт своєї творчості. “Ні, я не здамся у пошуку справжнього кохання” – рядок із моєї нової пісні як ніколи доречний. Не переставайте вірити в себе і не дозволяйте іншим приглушувати ваше світло!” – написала вона.