Сем Сміт, що ідентифікує себе як небінарна особистість, відтепер хоче, аби до нього зверталися у займеннику «вони». Співак пояснюють, що все своє життя [вони] перебували на межі жіночого і чоловічого. Але тепер не відносять себе ні до того, ні до іншого.

В оточенні Сміта кажуть, це рішення було виваженим і обґрунтованим. «Спочатку це було прохання до друзів, а тепер до всієї музичної індустрії. Для Сміта це захоплюючий і революційний час», – заявив один з друзів виконавця виданню The Mirror.

Нещодавно Сем Сміт подякували ведучому «Hits Radio» Джеймсу Барру за правильне вживання займенника. Барр написав в твіттері: «Тільки що взяв інтерв’ю у Сема Сміта, і вони звучали щасливіше і вільніше, ніж будь-коли». «Ти – один з перших, хто так використовував займенники заради мене. Дякую!», – подякували Сем Сміт у відповідь.

Сем Сміт за свою кар’єру випустили два альбоми – “Іn the Lonely Hour” у 2014 році, а також “The Thrill of It All” у 2017-му. А пісня “Writing’s on the Wall”, що стала саундтреком останньої частини кінопригод Джеймса Бонда, отримала «Золотий глобус» та «Оскар» за «Найкращу пісню».