Автор: Кирило Філатов

 

У США збільшується кількість вбивств трансгендерних людей. Декілька днів тому ще одною жертвою стала американка Саша Волс. Це вже восьмий випадок з початку року, пишуть журналісти The Advocate.

29-річну Волс знайшли розстріляною в машині. Ймовірно, вбивця сидів на передньому сидіні, хоча поліція не виключає, що стріляли перед машиною. Шериф Джей Брукс повідомив: «Ймовірно, вбивця був дуже злий. Ви могли б це сказати, як би бачили кількість куль». Тим не менш, слідчі не вважають, що це був злочин на ґрунті ненависті. На думку правоохоронців, це сталося через расові причини.

Колишній хлопець Волс розповів, що дівчина не давала приводу подумати, що з нею щось не так. Друзі дівчини публікують в соціальних мережах пости, в яких згадують Сашу. «Я буду сумувати за моєю сестричкою. Не можу спати. Сподіваюсь, вони знайдуть тих, хто це зробив» – написав на фейсбуці друг жертви Донован.

Amnesty Internation заявляє, що у 2016 році вбили 23 трансгендерні людини. У 2017 році ця цифра збільшилася до 28 жертв. Втім, кажуть експерти, вбитих може бути намагато більше, бо поліція часто не повідомляє про випадки насилля до ЛГБТ. Деякі аналітики пов’язують такі випадки із неоднозначною політикою президента США Дональда Трампа щодо трансгендерних людей.