Платформа для цифрових банків Daylight відкриває перший в світі банк для ЛГБТ-спільноти на території США. Там його представники/ці зможуть примножити свої заощадження на створення сім’ї або організувати фінансовий супровід трансгендерного переходу. Про це розповідає Кореспондент із посиланням на CNBC.

Ми приділяємо дуже мало уваги фінансовому життю ЛГБТ-людей. Для них є тільки свої ЗМІ, сайти знайомств і лінії одягу“, – говорить Роб Кертіс, генеральний директор Daylight.

У той же час, за його словами, близько 30 млн американців ідентифікують себе як ЛГБТ.

Банк Daylight почне свою роботу в середині грудня з бета-версії. Перший час вона буде доступна тільки для декількох сотень людей з Каліфорнії та Нью-Йорка. Потім компанія планує розширюватися. Клієнти/ки Daylight зможуть використовувати в банку те ім’я, яке вони вважають своїм (навіть якщо в паспорті написано інше або інша стать).

Клієнти/ки банку зможуть оформити скарбничку для засобів на створення сім’ї. За даними досліджень, 63% ЛГБТ-мілленіалов хочуть стати батьками, однак висока вартість процедури ЕКО і усиновлення/удочеріння стає великою перешкодою для одностатевих пар.