14-15 грудня 2017 року стали днями інтенсивної роботи психологинь з усієї України. Для супервізії приїхали шкільні психологині, які вже відвідували тренінги «Гендер Зед» на тему консультування ЛГБТ-підлітків. Так в Запоріжжі завітали представниці Києва, Дніпра, Кропивницького, Миколаєва, Мелітополя, Олександрії, Кривого Рогу, Ніжина та Запоріжжя.

Реалізація цієї «Школи Толерантності» стала можливою за підтримки COC Netherlands у рамках програми «Allies in Action».

Тренінг був створений саме під запити та потреби у консультуванні шкільних психологів, які вже здобули базову інформацію щодо гомосексуальності, мають знання у консультуванні ЛГБТ-підлітків, та знайомі з теорією.

Основна частина тренінгу була присвячена самим консультантам, розглянуті питання відносин психолога та клієнта. Окрім цього під час тренінгу обговорювалися конкретні кейси на балінтовських групах, з якими зіткнулися самі участники/ці. Тренінг був оснований на практичному опрацюванні професійних ситуацій із консультуванням ЛГБТ-підлітків.

 Анжеліка, одна із психологинь Ніжина, відчуває натхнення після супервізії:

 — Це новий безцінний досвід якісної професійної супервізії! Це реальні історії консультативної та терапевтичної взаємодії психолога-терапевта з клієнтом! Це живі емоції та реальна експрес-допомога від кваліфікованих фахівців! Це безмежно ресурсна тілесно- орієнтована терапія від крутого психолога – психотерапевта Олексія Ізотова! Це поштовх та перезавантаження, котрі так мені були потрібні!

— Два дня наполненности, эмоциональности, общения, профессионального роста. Благодарю группу профессионалов за доверие, поддержку и пространство для проявления чувств и эмоций! – написала на своїй сторінці у Фейсбук запорізька шкільна психологиня Ірина.

По завершенні тренінгу усі учасники та учасниці отримали сертифікати.