Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» в рамках програми підтримки організаційної спроможності, яка впроваджується у межах проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) оголошує тендер на проведення двох тренінгів:

– з фандрейзингу

–  з менеджменту та лідерства

1. Тренінг з фандрейзингу (2 дні)

Очікується, що в результаті проведення тренінгу з фандрейзингу члени Фонду поліпшать знання та набудуть навичок залучення ресурсів для роботи своєї організації для її цілісного і постійного організаційного розвитку та виконання суспільно-важливих завдань. За час проведення тренінгу Фондом має бути розроблена фандрейзингова стратегія.

Термін надання послуги: грудень 2012 року.

2. Тренінг з менеджменту та лідерства (2 дні)

Очікується, що в результаті проведення тренінгу з менеджменту та лідерства керівництво Фонду та члени Фонду підвищать рівень знань стосовно постановки цілей, планування, контролю, зворотного зв’язку, управління часом та конфліктами, корпоративної культури, стилів керівництва та інших важливих питань у цьому напрямку.

Термін надання послуги: січень 2012 року.

До участі у тендері запрошуються Фізичні особи підприємці (ФОП), які повинні надати наступні документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку.

2. Цінова пропозиція.

3. Резюме та досвід проведення тренінгів з подібної тематики.

4. План тренінгу.

Кінцевий термін подачі документів: 7 грудня 2012 року.

Вартість проведення одного дводенного тренінгу складає ***доларів США (проїзд, гонорар, проживання, харчування).

Адреса ел. пошти для відправки документів: ***

У разі виникнення питань звертайтесь за телефонами: ***

Увага: надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають обов’язково бути зареєстровані на порталі: www.ngo.market.org.ua