Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує тендер на закупівлю канцприладдя та продуктів харчування

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: Щомісячно з 01 квітня 2015 р. по 30 червня 2017 року

Розрахунок: безготівковий

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

 ЛОТ 1. Канцприладдя

Обрання переможця буде здійснюватись на прикладі наступних позицій:

 1. Папір «Svetocopy, А4, щільність 80, 500 л.;
 2. Маркер «Sentropen» чорний;
 3. Файл глянцевий «Economix+», упаковка.

ЛОТ 2. Продукти харчування

Обрання переможця буде здійснюватись на прикладі наступних позицій:

 1. Цукор фасований, 1 кг.
 2. Стакани одноразові, пластикові, 1 упаковка (100 шт.)
 3. Кава «Нескафе Голд» 140 г.

 До участі у тендері необхідно надати наступні документи:

 1. Копію документів, що підтверджують державну реєстрацію учасника тендеру.
 2. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми на ім’я директора Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» Мілевського Ростислава Юрійовича

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

     5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

 1. Пропозиції мають бути надані в закритих конвертах. Конверти мають містити напис: «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11:00, 21 березня 2015 року».
 1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 21 березня 2015 року, 11:00.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ23 березня 2015 року о 12:00

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

У разі виникнення питань, будь-ласка, звертайтесь за телефоном: (061)2281172.