Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує терміновий тендер на екстрене обрання постачальника послуг з організації заходів з мінімізації наслідків війни, що може включати видачу гуманітарних продуктових та гігієнічних наборів, організацію інших заходів, спрямованих на підтримку людей, які постраждали від воєнних дій (за погодженням з замовником).

На участь у тендері необхідно надати цінову пропозицію у довільній формі (в PDF, EXCEL чи WORD форматі), де слід вказати відсоток комісії постачальника послуг від вартості послуг, які будуть надаватися. Саме найнижчий відсоток комісії є єдиним критерієм для вибору постачальника.

Умови оплати: за погодженням (повна передплата, або оплата за фактом надання послуг, або часткова передплата до надання послуг з остаточною оплатою по завершенню їх надання).

Цінові пропозиції слід надсилати до 01 березня 2022 року (до 19:00) на електронну скриньку dmytro.knysh@genderz.org.ua з темою листа “Тендерна пропозиція”. Засідання комітету із закупівлі відбудеться вже 02 березня.

Співпраця з обраним постачальником послуг почнеться негайно після засідання комісії!

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: dmytro.knysh@genderz.org.ua й