Автор: Кирило Філатов

 

Австралійка Андрея Пеїч отримала роль у новому фільмі «Дівчина у павутинні». Картина стане американським сиквелом «Дівчини з тату дракона», повідомляє Deadline.

Поки невідомо, яку роль отримала Андрея. Для моделі це буде акторський кінодебют. Режисером «Дівчини у павутинні» став Федеріко Альварес, він планує випустити стрічку у листопаді 2018 року. У центрі сюжету – нові пригоди хакерки Лісбет Саландер та журналіста Мікаеля Блумквіста. Вони розслідують справу загибелі відомого науковця Франса Балдера. Головні ролі у майбутньому трилері зіграють Клер Фой і Сверрір Гуднасон. Зйомки почалися на початку року у Берліні.

Перший американський фільм про Лісбет Саландер і Мікаеля Блумквіста вийшов у 2011 році. Тоді він припав до смаку і критикам, і аудиторії. Втім, зйомки сиквелу постійно відкладали. Тому у підсумку студія Columbia Pictures взяла на головні ролі нових акторів та затвердила іншого режисера.

Що ж до Андреї Пеїч, то наразі австралійка – одна з найвідоміших моделей у світі. Вона встигла знятися для відомих глянців Elle Harper’s, Bazaar та GQ.

В липні 2014 року Пеїч здійснила камін-аут як трансгендерна жінка. Наразі за її Instagram стежать 300 тисяч підписників.