Портлендська поліція розслідує злочин, під час якого постраждала жінка на ім’я Атлас Маршалл. Це сталося у четвер, 12 вересня, повідомляє сайт Out.

Постраждала розповідає, що її атакував незнайомець біля магазинів з їжею. Він попросив у неї сигарету, а потім почав ображати, використовуючи гомофобну і трансфобну лайку. «Мені 30 років, тому я звикла, що багато людей робили це раніше», – розказала Атлас Маршалл журналістам.

Але потім невідомий штовхнув її на тротуар та почав бити. Друзі Атлас побачили це та побігли за допомогою. Втім, коли приїхала поліція, кривдник вже утік. У жінки діагностували зламаний ніс і травми ока. Поліція вважає, що це був злочин на ґрунті ненависті. Згідно закону штату Орегон, якщо хтось постраждав через колір шкіри, релігії, сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність, інвалідність або національность, то це відповідає цій кримінальній статті.

«Я думаю, що дуже важливо розуміти, що це не просто так. Це відбувається постійно», – наголошує Маршал. Статистика каже, що з початку року в Америці вбили 19 трансгендерних жінок.