Компанія спортивного спорядження Everlast підписала контракт з боксером-трансгендером – 34-річним Патрісіо Мануелем. Він стане обличчям кампанії Be First. Про це повідомляє CNBC.

Мануель почав кар’єру боксера на початку двотисячних. До трансгендерного переходу він виграв п’ять жіночих аматорських чемпіонатів, а в 2012 році брав участь в Олімпійських іграх. На останньому змаганні він травмував плече і під час реабілітації наважився зробити камін-аут як трансгендерна персона.

Тоді, розповідає боксер, він зрозумів, що змагатися з жінками стало для нього нестерпним: «Я не бачив себе серед них. І чим довше я відкладав операцію, тим більше шкоди завдав собі».

Після переходу Мануель втратив тренера, роботу, друзів і знайомих. Йому довелося шукати інший зал для тренувань. Але спортсмен каже, що ці проблеми зробили його сильнішим. У грудні 2018 року він вийшов на професійний ринг проти чоловіка і переміг.

Обличчями кампанії Be First став також спортсмен з інвалідністю Франсонет Мартінез і мігранти з Мексики брати Бальдерас. У рекламі ці люди надихають людей рухатися вперед, незважаючи на перешкоди.