У квітні у Запоріжжі пройшла унікальна «Школа для тренерів та тренерок з питань СОГІ». Тоді її учасниками стали 20 тренерів та майбутніх тренерок з різних регіонів України. Залучившись підтримкою представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, свою першу Тренерську Школу організував Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед».

Робота з майбутніми тренерами та тренерками проводилась у декілька етапів. Відразу після відбору учасників та учасниць кожен та кожна отримали домашні завдання. Під час самого ж тренінгу присутні отримали велику кількість теоретичних знань пов’язаних з ЛГБТ-тематикою, сексуальністю, тренінговими техніками, методиками та особливостями проведення тренінгів.

По завершенні тренінгу учасники та учасниці мали змогу відпрацювати отриманні знання та провести власні заходи з тематики СОГІ. Кожен випускник та випускниця Школи обирали власний формат, аудиторію та будь-яку підтему з тих тем, що підіймалася під час тренінгу.  При цьому при підготовці тренінгів випускникам та випускницям надавалась інформаційна, консультаційна та експертна допомога.

Контакти тренерів та тренерок:

м. Київ:

– тренерка Тетяна Бачек

– тренерка Вікторія Шемена

– тренерка Ірина Колотило

м. Запоріжжя:

– тренерка Ірина Лебідь

– тренер Олексій Проценко

– тренерка Марія Гречаник

– тренер Дмитро Калінін

– тренерка Галина Гук

м. Чернігів:

– тренерка Богдана Короваєва

м. Кропивницький:

– тренерка Наталія Потапенко

м. Дніпро:

– тренерка Ганна Мягких

– тренерка Анжела Чабаненко

м. Одеса:

– тренерка Юлія Аль

м. Харків:

– тренерка Марина Масалітіна

м. Бердянськ:

тренерка Ольга Фролова