Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ВПО* та ЛЖВ**, яка пройде з 21 по 23 квітня 2017 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область).

(*внутрішньо переміщені особи та **люди, що живуть з ВІЛ)

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ВІЛ-інфекції, роботи з ЛЖВ стереотипи та міфи щодо представників/ниць ВПО, ВІЛ-позитивних людей, питання інтеграції ВПО у місцеву громаду, коректна лексика стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Окрім теоретичної частини, під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ок, учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками консультування ВПО та ВІЛ-позитивних людей, а також відвідають організації, які працюють з ВПО, ВІЛ-позитивними людьми.

По закінченню тренінгу будуть видані сертифікати про участь у тренінгу.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні грантів.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», БО “Мережа 100% життя. Запоріжжя” та ГО “Взаємодія”.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/G1VdMazueatVRejC3

Заявки приймаються включно до п’ятниці, 7 квітня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com