Мрієш стати тренером чи тренеркою? Допомагати людям боротися із стереотипами та упередженнями? Розказувати про різновиди сексуальної орієнтації? Пояснювати в чому відмінність статі та гендеру? Розбиратися у методах проведення тренінгів із тем толерантності?

Гендер Зед оголошує набір на тренерську школу з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність), яка пройде з 27 по 31 липня 2018 року, в м. Запоріжжя (або Запорізькій області).

Кого ми запрошуємо?

– якщо ти активіст/активістка,

– або ти співробітник/співробітниця державних та недержавних організацій соціогуманітарної сфери,

– чи випускниця та випускник Шкіл Толерантності від Гендер Зед,

тоді відразу заповнюй анкету на участь.

Критерії учасників/учасниць:

Маєш бажання зробити світ більш толерантним? Все, цього досить J

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг буде складатись з двох частин: теоретичної та практичної, де учасники/ці засвоять базову інформацію стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність/трансгендерність, а також матимуть змогу відпрацювати навички фасилітації та створення ефективних програм навчання, організації і проведення результативних тренінгів під керівництвом досвідчених тренерів/ок.

Протягом п’яти днів учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією. Передбачено також спілкування із батьками ЛГБТ, яке допоможе зрозуміти, який шлях вони пройшли до прийняття власних дітей.

По закінченні тренінгу ти станеш сертифікованим тренером з відповідним сертифікатом.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних п’ять днів. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки Pact у рамках проекту «Долучайся».

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/kJUfsPKi4yqYAjk72

Заявки приймаються включно до середи, 13 липня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: +38 061 228 11 72, +38 095 763 59 53 або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com