Оголошується набір на тренерську школу з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність), яка пройде з 24 по 28 квітня 2017 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область).  

Захід, в першу чергу, розрахований на активістів та активісток, співробітників та співробітниць державних та недержавних організацій соціогуманітарної сфери, які мають досвід проведення тренінгів/воркшопів/виступів перед публікою. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг буде складатись з двох частин: теоретичної та практичної, де учасники/ці засвоять базову інформацію стосовно ЛГБТ*, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність/трансгендерність, а також матимуть змогу відпрацювати навички фасилітації та створення ефективних програм навчання, організації і проведення результативних тренінгів під керівництвом досвідчених тренерів/ок. Протягом п’яти днів учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» – представниками/цями ЛГБТ*-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією. Передбачено також спілкування із батьками ЛГБТ*, яке допоможе зрозуміти, який шлях вони пройшли до прийняття власних дітей.

ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою участі у тренінгу є проведення власних заходів на тему СОГІ – пост-тренінгових активностей по закінченню навчання протягом одного місяця.*

*це може бути один захід або серія заходів у своєму регіоні для обраної цільової групи. На етапі підготовки та реалізації освітніх заходів буде надаватися інформаційна та консультаційна допомога.

По закінченні тренінгу будуть видані сертифікати про участь у тренінгу.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних п’ять днів. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/FNqS6JsoQWu9dKkx2

Заявки приймаються включно до середи, 5 квітня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com