Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» спільно з Міжнародним фондом «Відродження» 13 липня 2013 року (з 10:00 до 16:00) планує проведення тренінгу «Вірусні гепатити — серйозний виклик українському суспільству».

До участі у тренінгу запрошуються соціальні працівники, фахівці відділу соціальної роботи та волонтери державних та недержавних установ. Учасники тренінгу матимуть змогу отримати базову інформацію та відпрацюють навики консультування стосовно вірусних гепатитів.

Після закінчення тренінгу учасники отримають сертифікати і долучаться у якості консультантів до вуличної акції 28 липня 2012 року (з 14:00 до 20:00)  до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами, де зможуть відпрацювати навички та здобути досвід участі у подібних заходах. Представники організацій, які приймуть участь у тренінгу автоматично стануть партнерами акції, що буде відображено в прес та пост-анонсах.

Обов’язки консультантів під час акції:

– надавати консультації щодо вірусних гепатитів випадковим перехожим та молоді, яка долучиться до акції;

– видавати профілактичні інформаційні матеріали;

– пропонувати пройти експрес-тестування на гепатит С, які під час акції в палатці  проводитимуть лікар-інфекціоніст та медична сестра.

УВАГА! Долучення до вуличної акції є обов’язковою умовою участі у тренінгу та його невід’ємною частиною. Тому, будь-ласка, плануйте свій час 13 та 28 липня 2013 року.

Для участі у тренінгу пропонуємо вам зареєструватись за e-mail: gender-z@mail.ru

Тренери заходу: Царьова Олена (КУ «Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР та Витвіцький Олександр (ЗОБФ «Гендер Зед»).

Учасники тренінгу (в тому числі і в день акції)  будуть забезпечені харчуванням. Підтвердження участі до 17.00, 10 липня 2013 року.

Заздалегідь вдячні Вам за співпрацю.