Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки COC Netherlands у рамках програми «Allies in Action» оголошуює про початок відбору на тренінг для шкільних психологів, які працюють з ЛГБТІ-підлітками.

Тренінг пройде з 14 по 15 грудня 2017 року, в м. Запоріжжі.

 

Захід розрахований саме на практичних шкільних психологів та психологинь з усіх регіонів України, які мають досвід роботи з темою СОГІ.

Пріоритет надається участникам та участницям тренінгів для шкільних психологів 2017 року, організатором якого виступав Гендер Зед.

Особливість тренінгу – він створенний саме під Ваші запити та потреби у консультуванні.

Під час тренінгу розглядатимуться конкретні кейси, з якими зіткнулися самі участники/ці. Тренінг буде оснований на практичному опрацюванні професійних ситуацій із консультуванням ЛГБТ-підлітків.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Тренінг проходитиме повних два дні: з четверга по п’ятницю. Участь в тренінгу протягом дводенного періоду є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:   https://goo.gl/forms/gvTNAdfSNGylZtkZ2

Заявки приймаються включно до суботи 02 грудня 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 03 грудня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com