Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на тренінг та конференцію для шкільних педагогів та педагогинь з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність).

Тренінг та конференція пройде з 27 по 29 вересня 2019 року, в м. Київ.

Захід розрахований саме на практичних шкільних вчителів, психологів, класних керівників та адміністрацію школи з усіх регіонів України.

Під час першого дня відбудеться тренінг з питань СОГІ. Розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТІК, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність тощо.

Другий та третій день педагоги та педагогині візьмуть участь у III Міжнародна конференція батьків і союзників ЛГБТ-осіб: «Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насильству над ЛГБТ дітьми».

Конференція складається із п’яти панелей та низки тематичних воркшопів, присвячених питанням булінгу та насильства у школах в Україні та за кордоном, національному досвіду протидії булінгу, створенню безпечного шкільного середовища, підвищенню обізнаності пересічних громадян та професіоналів з психології та освіти, роботі психологів в школах, з батьками та дітьми ЛГБТ. Детальніше про Конференцію можна прочитати тут: https://conference.tergo.org.ua/uk/

По закінченню учасники та учасниці отримають сертифікати із зазначенням кількості академічних годин.

Деталі:

  • Участь у заході є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  • Захід проходитиме повних три дні: з п’ятниці по неділю. Участь протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.
  • У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/HrQ7yS8j3m139kz2A

Організаторами виступають ЗОБФ «Гендер Зед» та Батьківська ініціатива «Терго».

Заявки приймаються включно до п’ятниці 13 вересня 2019 року. 

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: +38 095 763 59 53 (Тіна) або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com