Один з трьох ведучих Євробачення Олександр Скічко розповів, як разом з колегами готується до конкурсу, передає сайт ТСН.

Як відомо, це вперше за історію музичного змагання, його вестимуть троє чоловіків. Скічко на сцені складуть компанію Володимир Остапчук та Тимур Мірошниченко.

Олександр розповів, що над ведучими інколи жартують. Зважаючи на те, що більша частина аудиторії конкурсу – це ЛГБТ спільнота.

“Це одне з найпопулярніших запитань: “Хто з вас гей?” Але, оскільки ми з Вовою прилаштовані, у нас є сім’ї, то найбільше запитань до Тимура, який є неодруженим”, – розповів Скічко.

Також Олександр зізнався, що зараз разом з Володимиром та Тимуром відвідує курси англійської.

“Все моє життя, щойно почалася підготовка до “Євробачення”, перейшло на англійську мову. Я перестав ходити в кіно, я почав дивитися кіно вдома і в оригіналі. Ми пішли на заняття англійською. Всі втрьох. У нас є вчителька. Таке відчуття, наче ми в школу назад повернулися. Нам дають домашні завдання, перевіряють. Вчителька у нас британка, це єдина, напевно, відмінність від школи”, – сказав Скічко.

Ведучий поділився, що почав розмовляти англійською зі своєю дівчиною.

“Я почав розмовляти англійською зі своєю дівчиною. Ми навіть посваритися нормально не можемо. Тому що не вистачає словникового запасу і це добре”, – заявив Олександр.