У листопаді в Мінську вперше пройде захід, присвячений Всесвітньому Дню жіночого підприємництва. День жіночого підприємництва (Women’s Entrepreneurship Day – WED) – це глобальна ініціатива, спрямована на підтримку і розширення прав і можливостей підприємниць в усьому світі.

Під егідою ООН, завдяки Амбассадоркам Wed, цей день водночас відзначатиметься у 144 країнах, 110 університетах та коледжах по всьому світу, об’єднуючи понад 1,4 мільйона учасниць та учасників. У Білорусі почесне звання Амбассадорки WED отримала Юлія Малькова, засновниця проекту для жінок-підприємців ProWomen.by.

Вперше День жіночого підприємництва відбувся 19 листопада 2014 року в Нью-Йорку завдяки Венді Даймонд – відтоді День жіночого підприємництва відзначається щорічно у всьому світі.

День жіночого підприємництва прагне зібрати співтовариство натхнених і надихаючих жінок-лідерів, які можуть стати голосом WED та зробити внесок у розвиток соціально корисного бізнесу по всьому світу. Місія WED – бути каталізатором змін, розширити можливості 4 мільярдів жінок по всій земній кулі й поліпшити рівень життя 250 мільйонів дівчаток, що живуть в умовах убогості в усьому світі.

«Історично склалося, що жінкам в усьому світі недоплачують, їх недооцінюють, вони недостатньо представлені у всіх сферах діяльності. Ми прагнемо змінити це: підприємниці, які беруть участь в WED, є надихаючим прикладом для жінок у всьому світі», – Венді Даймонд, керівниця WED Organization та засновниця Дня жіночого підприємництва.

«Для мене велика честь виступити Амбассадоркою Всесвітнього дня підприємництва та вперше провести локальний захід WED в Білорусі. У цей день по всьому світу відзначаються досягнення жінок-підприємниць. Я сподіваюся ця подія надихне тих, хто перебуває на шляху створення своєї справи й принесе нові знайомства та ідеї жінкам у бізнесі», – Юлія Малькова, засновниця спільноти для жінок-підприємців ProWomen.by, Амбассадорка WED у Білорусі.