Майже два мільйони бразильців підписали петицію, якою закликають Netflix відмовитися від демонстрації комедії “Перша спокуса Христа”, в якій Ісуса зображено геєм. Про це повідомляє Ліга із посиланням на Sky News.

46-хвилинна сатирична комедія “Перша спокуса Христа” знята бразильської комедійної групою Porta dos Fundos.

Портал Snopes, що займається перевіркою фактів з інтернету, повідомляє, що в одному з епізодів Ісус іде на вечірку на честь 30-річчя, де повинен пояснити, чому він бродить по пустелі зі своїм супутником-чоловіком на ім’я Орландо.

В іншому епізоді Орландо співає пісню під мелодію Джингл Белл на електронній клавіатурі, яку Бог дав Ісусу. Він закінчує пісню, кажучи, що бачив “розмір” Ісуса “величезної сили” в “спеку пустелі”.

Фільм також зображує Діву Марію любителькою марихуани.

Едуардо Болсонаро, син президента Бразилії Жаіра Болсонаро, назвав фільм “сміттям” і сказав, що його творці “не уявляють бразильське товариство”.

У заяві Porta dos Fundos говориться, що об’єднання “цінує свободу творчості і гумор на найрізноманітніші культурні теми нашого суспільства і вважає, що свобода вираження думок є невід’ємною частиною демократичної країни”.