Як повідомила британська поліція, сотні геїв та лесбійок азіатського походження змушують вступати до гетеросексуальних шлюбів. Тільки минулого року, за офіційними даними, щонайменше 30 людей з ЛГБТ-спільноти одружилися проти своєї волі, пише Закон і Бізнес.

Так, поліція регіону Уест-Мідлендс повідомила, що до неї по допомогу звертається все більше молодих людей, яких сім’я примушує до шлюбу з представником/цею протилежної статі.

В результаті опитування, проведеного Бі-Бі-Сі в громадах вихідців з країн Південної Азії, 22 особи заявили, що в сім’ях на них чинили тиск через їх гомосексуальність, аби ті одружилися з представником/цею протилежної статі. В більшості випадків ці люди зізнавалися, що готові були поступитися, оскільки не хотіли “зганьбити свою сім’ю або заплямувати власну репутацію”.

Проте насправді ця кількість може бути значно вищою, адже в громадах вихідців з країн Південної Азії гомосексуальні стосунки — табу.

Закон, що забороняє примушення до шлюбу, діє на Туманному Альбіоні з 2008 року. За такі дії можна отримати до 2-х років позбавлення волі. Причому цей документ якраз і був прийнятий через традиції, що підтримуються в сім’ях британців азійського походження.

Силуваний шлюб у Великій Британії визнається формою насильства стосовно чоловіка або жінки. МЗС і МВС Великої Британії ще в 2005 році створили спільний підрозділ боротьби з примусовими шлюбами. Минулого року до нього звернулося по допомогу 1428 чоловік.

Зараз офіцери підрозділу цілеспрямовано працюють з представниками ЛГБТ-спільноти, щоб спонукати жертв такого роду насильства повідомити про це й отримати допомогу