Водія у Британії відсторонили після того, як він відмовився керувати автобусом, на якому були розміщені матеріали на підтримку Прайду. Про це повідомляє BBC Україна.

Повідомляють, що він заявив пасажирам: “Цей автобус пропагує гомосексуальність, і я відмовляюся керувати ним”.

Автобус мав номери кольорів веселки, що є посиланням на кольори прайд-стягу.

Транспортна компанія заявила, що чоловіка відсторонили від роботи й щодо нього ведеться службове розслідування. Компанія також каже, що пишається своїми цінностями, які “підтримують різноманіття та інклюзію, а також підтримує Прайд у Норвічі з 2017 року”.

Наприклад, у своєму Twitter компанія писала, що не може дочекатись проведення Прайду та вже підготувала свої номери кольорів веселки.

“Ми дуже хочемо, щоб усі клієнти будь-якого походження та сексуальної орієнтації почувалися комфортно, користуючись нашими послугами”, – йдеться в повідомленні. – “Як компанія, ми не схвалюємо поведінку наших водіїв, яка не підтримує цю точку зору. Водія, причетного до цього інциденту, відсторонено, і триває повне розслідування”.

Організатори місцевого Прайду позитивно оцінили готовність транспортної компанії реагувати на скарги клієнтів, щодо невідповідної поведінки працівників.