Чернівецька міська рада провалила ухвалення рішення про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Чернівців щодо заборони проведення у місті ЛГБТ-заходів.

Як повідомляє molbuk.ua, 7 лютого на сесії міськради під час трьох спроб ухвалення не назбиралося достатньої кількості голосів депутатів для прийняття цього рішення.

Зокрема, під час першої спроби голосування за це рішення “за” проголосували 17 депутатів. Під час повторного голосування проект рішення підтримали 19 депутатів, рішення не прийнято.

Пізніше депутат Михайло Яринич заявив, що його кнопка для голосування не спрацювала. Він попросив міського голову втретє поставити це питання на голосування, але його підтримали 18 депутатів.

Нагадаємо, восени 2019 року Чернівецька міськрада ухвалила рішення про заборону ЛГБТ-заходів у місті.

Згодом представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства написав листа до Чернівецької міськради, в якому висловив обурення через ухвалене рішення про заборону ЛГБТ-заходів.

Міський голова Олексій Каспрук наклав вето на це рішення, після чого депутати створили новий проект рішення про внесення змін до Статуту територіальної громади Чернівців щодо заборони ЛГБТ-заходів у місті.