Телеграм-канал організації, що виступає проти рівності та толерантності, закликав підписників занижувати оцінки в додатку Google Maps ЛГБТ+ дружнім місцям Києва. У травні цього року список таких закладів оприлюднила організація Київпрайд. Туди потрапила 21 міська точка, серед яких винний бар Pure & Naive, магазини NYX та Всі. Свої, ресторан 100 років тому вперед, галерея Хлєбзавод, фестиваль Кураж та туристичне агентство Поїхали з нами, пише НВ.

Деякі місця, які зазнали нападок за свої переконання, вже відреагували на те, що трапилося в своїх соціальних мережах. Наприклад, на сторінці Pure & Naive в Instagram з’явилося повідомлення про те, вони «залишаються френдлі для всіх, без сексизму, расизму, гомофобії та іншої дискримінації». Квітковий магазин Київ Цвіт проєкт також написав, що «надзвичайно френдлі – до людей всіх орієнтацій, статей або віку». Підтримувати заклади просить і власник кафе-кондитерських Honey і Завертайло Станіслав Завертайло.

Відвідувачі закладів, яким занизили оцінки, у відповідь почали залишати в Google Maps позитивні відгуки і високі оцінки. Про це в своєму телеграм-каналі попросили і в Київпрайді, сказавши, що така ситуація неможлива в демократичній державі.