Невідомі пошкодили фасад будинку по провулку Подільському у Харкові, де розміщений офіс PrideHub. Про це пише “Суспільне”.

У своєму фейсбуці активістка Анна Шаригіна написала: “Наразі послання досить чітке – містить воно і кельтський хрест, і смерть, і 1488, і відсилку до віршів Біблії. Що робити? Як завжди: зробити офіційну заяву, звернутися до поліції надати їм всі матеріали, що в нас є, доказати, що ми не “самівиннібовисовуємось”. Що іще можна: звернутися до міської ради і провести нараду щодо нацистської символіки у двох кварталах від їхніх кабінетів, довести їм, що ми не “самивиннібоякщобневисовувалися”, спробувати все-таки налагодити контакт і напрацювати спільне рішення, а не просто змусити комунальниць зафарбувати гівняною фарбою стіну”. 

У пресслужбі поліції регіону поки не повідомили, як розцінюють пошкодження фасаду. За інформацією ЛГБТ-спільноти, усі попередні напади не розслідувані.

На фасаді будинку, де розміщується “ПрайдХаб”, виконали мурал у стилі всеукраїнської кампанії “Різні. Рівні”. Влітку 2021 року невідомі його пошкодили. “Стіна була з написом “Бути різними добре разом”. За декілька днів вночі якийсь невідомий наніс інший напис, що є мовою ворожнечі: “збоченці”, — розповіла керівниця жіночого об’єднання “Сфера” Віра Чернигіна.

Восени 2020 в офісі PrideHub розбили скло та розмалювали стіну. У двері центру кидали яйця, обливали рідиною.