Представники та представниці ЛГБТ-спільноти та їх союзники/союзниці вийшли у центрі Харкова на ХарківПрайд сьогодні, 15 вересня. Марш Рівності там провели вперше.

На початку Маршу Рівності декілька його противниць лягли на землю перед колоною. Учасники та учасниці маршу просто обійшли їх.

Загалом на Марш Рівності вийшли близько 2 тисяч людей, на альтернативну ходу противників маршу — близько 500. Такі цифри повідомляє Громадське.

При цьому учасники маршу за т.з. “традиційні” сімейні цінності, здебільшого молодики спортивної статури, приховували свої обличчя білими масками.

До охорони публічного порядку у Харкові були залучені більш ніж 2500 працівників поліції, у тому числі особовий склад з інших регіонів України.

Попри те, що під час заходу поліцією не було зафіксовано грубих порушень громадського порядку, радикали здійснили напад на декількох його учасників/учасниць.

Так, двох постраждалих, побитих радикалами, забрала швидка, повідомив кореспондент Громадського.

На перетині вулиці Римарської та провулку Некрасова поліцейські почали затримувати праворадикалів, вони оточили місце події, затриманих посадили в машини та повезли до Шевченківського відділку. Загалом затримали 15 людей.

Сутичка між поліцейськими виникла після того, як праворадикали спробували заблокувати автомобілі поліції. Один з них розпилив правоохоронцю газ в обличчя.