Окремі туалетні кімнати, призначені спеціально для трансгендерних студентів, з’являться в кампусах Каліфорнійського університету. Таке рішення було прийняте адміністрацією навчального закладу нещодавно, пише сайт SlavicSac.com.

Дану ініціативу буде реалізовано в рамках програми, метою якої є забезпечення комфортних умов перебування в університеті для ЛГБТ-студентів, зокрема трансгендерів та транссексуалів.

Відомо, що такі види кімнат вже передбачено у корпусах студентських гуртожитків, будівництво яких ведеться зараз. Крім цього, туалети нового виду буде, за можливостю, облаштовано й у вже побудованих кампусах гуртожитків.

Слід зазначити, що рішення створити спеціальні кімнати для студентів-представників ЛГБТ спільноти було прийняте слідом за іншим нововведенням у студентських гуртожитках. Так, у деяких кампусах було облаштовано спеціальні «змішані» спальні кімнати, в яких студенти зможуть проживати з представниками протилежної статі.

Нагадаємо, раніше студентам Каліфорнійського університету було дано право користуватися у стінах навчального закладу не лише ім’ям, зазначеним у паспорті, але й будь-яким іншим ім’ям, обраним студентом чи студенткою за власним бажанням. Ця ініціатива покликана зробити більш зручним перебування в університеті студентам-транссексуалам.