У фестивалі візьмуть участь представники різних соціальних груп, пише Главком.

28 жовтня 2016 року відбудеться відкриття Міжнародного інклюзивного театрального фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом» для різних громад та спільнот у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка.

Як повідомляють організатори, мета фестивалю – розвиток культури діалогу, співтворчості, співучасті, емпатії, а також подолання упереджень, стереотипів людей по відношенню одне до одного за допомогою сучасних театральних методик, зокрема плейбек-театру, форум-театру та документального театру.

У фестивалі візьмуть участь представники різних соціальних груп, у тому числі ті, які перебувають у меншості, дискримінуються та мають мало (або зовсім не мають) можливості бути почутими: люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи зі сходу України та Криму, ЛГБТ-спільнота, національні меншини, а також сім’ї, підлітки, студенти. На фестиваль приїдуть учасники, театри і тренери з різних міст України (Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Чернігів, Луцьк, Житомир та ін.) та інших країн: Ізраїлю, Росії, Німеччини, Швейцарії.

Організатори фестивалю – Київський плейбек-театр «Отражение», громадські організації YMCA України, «Генерація успішної дії». Співорганізатори – Friedrich-Ebert-Stiftung, регіональний офіс «Діалог Східна Європа», Національний музей Тараса Шевченка, Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Участь у фестивалі передбачає сплату благодійного внеску, який йде на покриття організаційних витрат.

Фестиваль триватиме ще два дні – 29-го та 30 жовтня.