Відкритій лесбійці, колишній проєктній координаторці “Київпрайду” Марині Герц у столиці плеснули в обличчя антисептиком. За словами потерпілої, це зробив невідомий чоловік через те, що дівчина поцілувалася на вулиці зі своєю партнеркою. Про це пише сайт Zmina.

Герц переконана, що напад на неї стався на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ. 
 
“Так виглядає людина, в яку плеснули антисептиком. Учора, під час святкування дня народження моєї дружини, ми йшли до Мистецького арсеналу. В якусь мить ми зупинилися, щоб поцілуватись. Знаєте, такі маленькі прояви кохання. Під час поцілунку я відчула, що щось плеснуло в обличчя. За секунду пролетіли думки про воду з кондера, машину, будь-що. Відкривши очі, я помітила чоловіка, якій рухався від нас. У той самий час я відчула біль в оці та опік шкіри. Зараз уже все добре завдяки терміновій допомозі. Але вчора я була достатньо розгублена. Злість та безсилля, зміни планів, хвилювання про здоров’я”, – написала вона. 
 
Частково рідина також потрапила на партнерку Герц. Дівчина додала, що інцидент, однак, не завадить їй далі відкрито висловлювати свої почуття:   “Чи можу та хочу я бути завжди в очікуванні нападу? Ні. Чи буду я так само відкрито висловлювати свої почуття? Так. Я маю право на кохання та на вільне існування”.