У Києві 13 вересня група людей напала на студентів, що відпочивали у дворику на Лук’янівці, повідомляє Громадське. Бійку, за словами потерпілих, почала дівчина, відома своїми радикальними поглядами — вона вирішила, що студенти з ЛГБТ-спільноти.

Про напад повідомила одна з постраждалих студенток Лілія Луцак. Вона розповіла, що відпочивала з трьома друзями, а поруч вже була невідома компанія з 10-15 людей.

«Спочатку усе було мирно. З нами познайомилась дівчинка з їх компанії, ми дружньо поговорили. Розповіли хто ми, де навчаємось. Насторожила лише одна кинута цією дівчинкою, немовби жартома, фраза: «Я прийшла на розвідку», — сказала Лілія.

Пізніше вже інша дівчина звернула увагу на компанію студентів. Вона раптово почала лупцювати дівчат, зав’язалась бійка. На ранок наступного дня Лілія виклала сторіз про побиття. Як каже дівчина, її фото побачила нападниця та вирішила похизуватись своїми «досягненнями» в Instagram. На своїй сторінці вона розповіла, як «побила ЛГБТ-шницю».

Фото ймовірної нападниці

Постраждала не приховує, що бісексуалка, але зазначає, що в день конфлікту це жодним чином не можна було зрозуміти, бо вона була з хлопцем (як каже дівчина, його теж побили хлопці з іншої компанії).

Як розповіла нам Лілія, після нападу постраждалі написали заяву до поліції, але за цей час вона вже встигла загубитись. Згодом вони звернулись до поліції Ірпеня, там пообіцяли направити справу до столичної прокуратури, а статтю перекваліфікувати не на просте побиття, а на ст. 161 ККУ (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками). Журналісти намагаються отримати коментар від правоохоронців.

Фото постраждалої

У коментарях під постом постраждалої Лілії декілька користувачів впізнали нападницю, вони кажуть, що дівчина має радикальні погляди, називає себе «карателем» і не вперше нападає на людей з неформальною зовнішністю. Сама Лілія каже, що змогла знайти переписку нападниці про цю бійку у Телеграм-групі «Протидія ЛГБТ».  Також Лілія опублікувала скріншоти листування нападниці з друзями щодо бійки.

Про аналогічний напад нещодавно повідомляється на сторінці Мережі параюристів:

 

ЧЕРГОВИЙ НАПАД НА ПОДОЛІ!
Мабуть у вас виникне відчуття дежавю, але це ще один пост про напад на Подолі.
Цього разу…

Опубліковано Мережі параюристів Пʼятниця, 18 грудня 2020 р.