20 жовтня співробітники стрімінгового сервісу Netflix пішли з роботи і влаштували мітинг біля офісу компанії в Лос-Анджелесі, протестуючи проти шоу коміка Дейва Шапелля, випущеного сервісом на початку жовтня. У випуску «The Closer» Шапелль пожартував про трансгендерних людей, що викликало обурення всередині компанії і за її межами.

В акції брали участь близько 100 осіб – співробітники компанії, представники громадськості, захисники прав трансгендерних людей. Як зазначає Reuters, співробітників Netflix було менше, ніж представників громадськості, але точне їх число невідоме. CBS News вказує, що серед співробітників Netflix, що вийшли на мітинг, були учасники команди «Most», яка займається контентом ЛГБТК + в компанії.

У шоу, що вийшло 5 жовтня, Дейв Шапелль кілька разів пожартував про трансгендерних людей. Зокрема, він сказав: «Гендер – це факт. Кожна людина в цій кімнаті, кожна людина на Землі мала пройти між ніг жінки, щоб опинитися на Землі». Комік також принизливо висловився про геніталії трансгендерних жінок і сказав, що в минулому вдарив лесбійку в нічному клубі.

Журналісти CNN заявили, що через вихід шоу компанія Netflix зіткнулася з найбільшим кризою у своїй історії, який сама і створила.