У Німеччині 125 представник_ць католицької церкви публічно заявили про свою приналежність до ЛГБТК-спільноти. Про це пише “Українська правда”.

Серед тих, хто наважився на камін-ауті, були католицькі священни_ці, референт_ки громад, викладач_ки та працівни_Ці церковної адміністрації. Учасни_ці акції вимагають від католицької церкви Німеччини припинити використовувати сексуальну орієнтацію і гендерну ідентичність як привід для звільнення. Також вони закликають церкву відмовитися від дискредитації статей і сексуальних орієнтацій у церковному вченні.

За словами священника Бернда Мьонкебюшера, поштовх масовому камінг-ауту дала акція 2021 року, коли 185 німецьких акторок та акторів заявили, що вони геї, лесбійки, небінарні люди тощо. Нагадаємо, у 2020 році Папа Римський підтримав одностатеві союзи і сказав, що представники ЛГБТ-спільноти мають право на сім’ю_ці. Того ж року голова єпархії Дрезден-Мейсена закликав католицьку церкву Німеччини змінити ставлення до ЛГБТ-спільноти й одностатевих шлюбів.