Пам’ятаєте, колись звичні усім паперові книги перейшли на новий щабель свого розвитку, ставши електронними? Ось так і «живі книги», які вже давно стали головною фішкою Школи Толерантності від Гендер Зед, стають ближчими до охочих читачів і читачок, переходячи у цифровий вимір.

«Жива книга» — це представник чи представниця ЛГБТ-спільноти, який/а готовий/а відповідати на питання щодо сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

Особисте спілкування із представниками та представницями ЛГБТ-спільноти допомагає подолати упередженням та отримати відповіді на будь-які, навіть, здавалося б, безглузді запитання.

З кожною Школою Толерантності команда Гендер Зед «випускає» від 18 до 20 толерантних спеціалістів та спеціалісток різних соціо-гуманітарних галузей, які готові надалі працювати та розповсюджувати коректну інформацію про СОҐІ. Однак, їм часто бракує «особистих історій», з огляду на стигматизацію ЛГБТ-людей у суспільстві.

Тому спеціально для вас ми записали відповіді на найпоширеніші питання, які ставлять «живим книгам» під час тренінгу.

Історії чотирьох представників ЛГБТ-спільноти: лесбійки, гея, бісексуала та трансґендерного хлопця доступні у 45-хвилинному відео нижче.

Користуйтеся цим відео на ваших лекціях та тренінгах, показуйте його вашим друзям, колегам та усім, хто досі переконаний, що ЛГБТ-люди — це казкові персонажі.