Прайд ЛГБТ-спільноти Szczecin Pride Parade відбувся в польському місті Щецині вдруге. Цьогоріч у демонстрації взяли участь близько шести тисяч людей, які пройшлися центральними вулицями міста, несучи великий веселковий прапор та піднімаючи транспаранти, зміст яких закликав до рівних прав та можливостей. Про це йшлося у текстовій трансляції маршу виданням Wyborcza.

— Я тут, щоб мої діти могли жити у світі, в якому кожен може бути самим собою, не турбуючись про свою долю, і вміти любити так, як відчувають себе, як їм потрібно. Я також тут замість батьків дітей, які не є гетеронормативними, через свої обмеження не в змозі підтримувати своїх дітей, коли вони потребують їх. Щоб ці діти мали підтримку, — сказав один із демонстрантів.

Напередодні Прайду місцева філармонія, що зазвичай підсвічується білою ілюмінацією, на знак підтримки учасників та учасниць ходи змінила свій колір на кольори стягу ЛГБТ.

Захід пройшов під посиленою охороною поліції. Це не дивно, з огляду на липневі події під час прайду у місті Білясток – тоді невідомі супротивники прайду побили декількох з учасників/ць маршу.

У Щецині ж Марш Рівності відбувся без сутичок. Проте, супротивники прайду з числа релігійних спільнот ще до початку заходу влаштували “дезінфекційну маніфестацію” на одному з майданів міста, де асфальт був розфарбований крейдою у кольори веселки.