У школі британського Бірмінгема призупинили освітню програму про права ЛГБТ-спільноти та гомофобію через невдоволення батьків школярів.

Про це повідомляє Громадське із посиланням на BBC.

Освітній проект No Outsiders («Ніяких лузерів») розробив заступник директора школи Ендрю Моффатом у 2014 році, аби навчити дітей розуміти та приймати відмінності у соціумі. У межах проекту дітям розповідали про права ЛГБТ-спільноти, гомофобію, а також говорили про расу, релігію, статеву ідентифікацію, інвалідність.

«Ми не розповідали маленьким дітям про одностатеві стосунки з боку сексуальних стосунків. Ми просто вчимо їх тому, що бувають різні сім’ї, у яких може бути дві мами або два тати», — зазначила директорка асоціації Excelsior Multi-Academy Trust, яка керує школою, Хейзет Пуллі.

Невдоволення такі уроки викликали перш за все в мусульманських родинах, які кілька разів приходили до будівлі школи, аби заявити про своє невдоволення.

 

За їхніми словами, дітям за віком не підходить така тема й вона загалом суперечить ісламським цінностям. Саме після таких протестів проект призупинили.

 

Пуллі розповіла, що в такій ситуації вона вперше за 27 років роботи. Деякі вчителі навіть почали погано спати та втрачати здоров’я  через протести батьків.

Ситуацію з програмою та невдоволенням батьків розглянуло Управління контролю за стандартами освіти Великої Британії Ofsted. Утім воно вирішило, що на уроках програми No Outsiders не робили акцент на питанні ЛГБТ й вони цілком відповідали віку учнів.

Максуд Хассан, батько двох доньок зі згаданої школи, лишився невдоволеним висновком управління:

«Якщо все добре, то чого ж 600 дітей забрали з цієї школи?».

Ofsted також порадила школі випрацювати підхід роботи з батьками, аби вони розуміли процес навчання.