У Цюріху готується до відкриття в 2025 році мережі квартир для проживання і структур по догляду для літніх лесбійок, геїв, бісексуалів/ок, трансгендерів/ок та інтерсексуалів/ок. Про це пише сайт SwissInfo.

Цей новаторський проект буде мати у своєму розпорядженні житловий фонд обсягом 20 квартир різної площі, від 1,5-кімнатних до 3,5-кімнатних, а також трьома медичними корпусами. Плани всіх цих споруд були представлені муніципальними властями наприкінці минулого тижня. Потім, в найближчі три роки, вся ця інфраструктура буде побудована і здана в експлуатацію, повідомляє інформаційне агентство Keystone-SDA.

Проект є частиною «Стратегії старіння до 2035 року», розробленої муніципалітетом Цюріха за участю організації queerAltern, яка надає підтримку і представляє інтереси літніх ЛГБТ-людей.

«Це довгоочікувана ініціатива, і ми вітаємо її здійснення», – каже Женев’єва Донні, менеджерка проекту по старінню LGBTIQ в женевській асоціації «360». У всій Швейцарії поки ще немає такого проекту, зазначила вона, хоча така ідея нерідко виникає в дискусіях між літніми членами громади.