10 грудня на площі біля мерії відбулася публічна акція у формі пікету з нагоди Дня прав людини. Саме у цей день через три роки після закінчення Другої світової війни в новоствореній ООН була підписана Декларація прав людини.

Захід мав на меті привернути увагу населення до порушення прав людини в Україні, дискримінації різноманітних соціальних груп, зокрема людей з інвалідністю, внутрішніх переселенців, ромів, ЛГБТ, жінок, ВІЛ-позитивних людей, а також наголосив на необхідності впровадження заборони дискримінації за будь-якими ознаками, і покарання за злочини, скоєні на ґрунті ненависті.

У центрі міста біля мерії зібралося близько 20 активістів та активісток з різними плакатами, об’єднаних темою заходу «Інклюзія для всіх». Окрім загальних лозунгів у підтримку прав людини, були також постери із абсурдними дискримінаційними цитатами, чим активісти хотіли привернути увагу до безглуздості вже застарілих стереотипів. Наприклад, фраза-кліше із стигматизацією ЛГБТ: «Занимайтесь ЭТИМ у себя дома»; жінок, які потерпають від сексуального насилля: «Короткая юбка?! Нарвалась!»; ВІЛ-позитивних людей: «Выселить их надо на отдельный остров»; внутрішньо-переміщених осіб: «Понаехали!».

Окрема подяка представникам поліції, що охороняли порядок під час проведення пікету. Учасники акції відмітили її контактність та високий професіоналізм в організації охорони правопорядку. На щастя жодних сутичок чи інцидентів у зв’язку з проведенням акції помічено не було.