Організаційний комітет ЗапоріжжяПрайду 2020 оголосив дату проведення правозахисного Маршу. Він відбудеться у неділю, 20 вересня. Тема Прайду цього року: “Запоріжжя — місто без стереотипів”. 

Мета заходу показати, що ЛГБТ-люди існують і стикаються із порушенням прав людини та дискримінацією за ознаками сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності. Аби про цю проблему говорили більше, все більше регіональних прайдів підіймають веселкові прапори в боротьбі за рівні права для всіх. Прайди проводяться не лише у “далекій столиці”, а й у регіонах, бо лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди потребують підтримки та видимості по всій країні.

До організаційного комітету ЗапоріжжяПрайду увійшли представники та представниці різних організацій та ініціатив, а також окремі активістки й активісти.

“Одне з головних питань, яке ми зараз вирішуємо як зробити наш Марш безпечним. Для цього ведеться діалог з поліцією, яка охоронятиме громадський порядок під час заходу. Ми вже зверталися до правоохоронців у минулі роки, і тоді відзначили їхню злагоджену та професійну роботу. Об’єднаймося разом проти упереджень!“, – відзначила членкиня організаційного комітету Тіна Собко.

“Я вийду на Прайд зі своїм чоловіком, бо наша родина за рівність для всіх! Для нас дуже важливо, що Прайд це про права людини, про спільні цінності та про країну, де є місце кожному та кожній! Ми запрошуємо всіх запоріжанок та запоріжців, а також гостей міста доєднатися до Прайду незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності”, коментує Ганна Сайтарли, членкиня організаційного комітету ЗапоріжжяПрайду.

Час та маршрут Маршу будуть оголошені найближчим часом. Слідкуйте за оновленнями ЗапоріжжяПрайду у соціальних мережах 

https://www.instagram.com/zp.pride/ 

https://www.facebook.com/zp.pride/