У Запорожжі збирають підписи під зверненням до Нацполіціі, МВС і Генпрокуратурі з вимогою проконтролювати хід розслідування справи про побиття учасниць Фестивалю Рівності. Звернення вже підписали близько півсотні запорожців і запоріжанок. Про це повідомляє 061.

Звернення просять підписати у чотирьох примірниках: до начальника ГУ Нацполіціі в Запорізькій області Олега Золотоноші, голови Нацполіціі України Сергія Князева, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Генпрокурора Юрія Луценко.

“Ми підписуємо це звернення, щоб розслідування не спустили на гальмах. В Україні злочини на грунті ненависті належним чином не розслідуються: все спускають на звичайну “хуліганку”, і в результаті за статистикою виходить, що у нас ніби як немає таких злочинів. При тому, що рівень агресії очевидний.

Це дуже важка ситуація для суспільства і міста. Дівчата, яких побили, займаються благодійністю і більшу частину свого життя присвятили дітям, і навіть не належали до жодного руху. Просто зовнішній вигляд дівчат не відповідав уявленням нападників про те, як повинні виглядати дівчата, і все – це закінчилося струсом мозку “, – прокоментувала ситуацію одна з ініціаторок звернення Наталія Лобач.

Нагадаємо, що днями поліцейські затримали 17 осіб, які влаштували провокацію на Фестивалі Рівності: відкрито кримінальне провадження.