Автор: Кирило Філатов

 

Американська компанія з пошуку таксі Uber виплатить 10 мільйонів доларів компенсації через позов співробітниць. Вони заявили, що стикнулися із сексизмом і расизмом у компанії, пише Афіша Daily.

Компенсацію отримають три жінки, що працювали у відділі розробок Uber. Інгрид Авендано, Ана Медіна та Роксана дель Торо Лопес звернулися до суду в жовтні 2017 року. Пізніше їх підтримали ще 400 працівників і працівниць компанії. У позові було написано, що Uber віддає перевагу білим чоловікам та вихідцям із країн Азії.

Керівництво Uber погодилося із позовом і пообіцяло вирішити проблему. Також компанія публікуватиме звіти зі статистикою расової та статевої приналежності співробітників та співробітниць.

Нагадаємо, останні роки компанія Uber переживає багато скандалів. Влітку минулого року її гендиректор Тревіс Каланік пішов у відставку. Це сталося після того, як сервіс звинуватили у домаганнях на робочому місці. А вже у  листопаді 2017 року з’ясувалося, що хакери вкрали інформацію про 57 млн користувачів Uber по всьому світу.