В Аргентині у п’ятницю, 29 листопада відбулося незвичайне весілля, пише Корреспондент.net. Вагітний наречений, який народився дівчинкою, але в даний момент вважає себе чоловіком, одружився зі своєю дівчиною-трансексуалкою.

Це перший випадок в Аргентині, коли до шлюбу вступив вагітний чоловік. У 2010 році ця країна стала першою державою Латинської Америки, де легалізували одностатеві шлюби. Вже за два роки уряд країни прийняв закон, що дозволив транссексуалам отримати посвідчення особи з урахуванням тієї статі, до якої людина сама себе зараховує.

28-річна Карен Бруселаріо і 26-річний Алексіс Таборда познайомилися в Буенос-Айресі. Вони називають себе активістами, які виступають за права транссексуалів і трансгендерів.

“Це був дуже емоційний день, унікальний, абсолютно особливий, бо наша мрія нарешті здійснилася. Ми змогли офіційно одружитися”, – розповів наречений журналістам.

Унікальність цього шлюбу, мабуть, полягає ще й у тому, що хоча наречений і наречена ідентифікують себе з іншою статтю, але операцію зі зміни статі ніхто з них не зробив. , біологічно, наречений зберіг здатність до батьківства. Чим і скористався: на момент одруження Алексіс Таборда знаходився на 36-му тижні вагітності.

Наразі чоловік відзначає, що материнського інстинкту не відчуває, хоча дата пологів вже визначена і стрімко наближається. Малюк має з’явитися на світ 22 грудня – на цей день призначена операція кесаревого розтину. Стать дитини вже відома: це дівчинка, яку батьки хочуть назвати Дженезіс Анджеліна. “Так дивно бачити, що Карен хоче відчувати ті ж симптоми, що і я, або відчувати, як малюк штовхається в животі”, – зазначає Алексіс Таборда.

Молода сім’я хоче ще й обвінчатися в католицькій церкві і вже надіслала листа Папі Римському Франциску, який і сам народився в Аргентині. Пока що відповіді від понтифіка родина не отримала.