З 21 по 23 квітня у Запоріжжі відбулася 28-ма «Школа толерантності». Цього разу «Школа» була присвячена питанням внутрішньо переміщених осіб та людей, що живуть з ВІЛ, і розрахована на діючих соціальних працівників та працівниць, а також студентства відповідних факультетів вишів.

Залучившись підтримкою Посольства Королівства Нідерландів в Україні, захід спільно організували команда Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед», представники благодійної організації «Мережа 100% життя. Запоріжжя» та громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія».

Учасниками тренінгу стали практикуючі соціальні працівники та працівниці з різних куточків України, а саме Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської та Черкаської областей.

Під час триденного тренінгу учасники та учасниці розглянули як теоретичні питання, так і практичні аспекти заданої теми. А саме: базову інформацію стосовно ВІЛ-інфекції, роботи з ЛЖВ, стереотипи та міфи щодо представників/ниць ВПО, ВІЛ-позитивних людей, питання інтеграції ВПО у місцеву громаду, коректну лексику стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Крім того, у рамках «Школи Толерантності» соціальні працівники та працівниці під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ок здійснили два навчальних візити. Спершу вони відвідали CO-Working центр «Взаємодія», де спеціалісти/ки центру ознайомили їх зі своєю діяльністю з ВПО, а також організували зустріч з регіональними представницями організації «КримSOS».

Після цього учасники та учасниці «Школи» здійснили стаді-візит до благодійної організації «Мережа 100% життя. Запоріжжя», що є  однією з небагатьох місцевих центрів практичної допомоги ВІЛ-позитивним людям. Під час зустрічі учасники та учасниці «Школи» поспілкувалися з співробітниками/цями та клієнтами/ками організації, ознайомилися з роботою центру.

По закінченню тренінгу учасники та учасниці «Школи Толерантності» отримали сертифікати про участь у тренінгу, а подальшому всі матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні-грантів.