У розпорядженні однієї з іспанських газет з’явився примірник внутрішньої інструкції для працівників метрополітену, який викликав резонанс серед іспанських правозахисників, пише PinkNews.

У службовій інструкції зазначено, що контролери мають звертати особливу увагу на ЛГБТ-пасажирів метро, ніби то вони належать до “групи ризику”, яка зазвичай намагається проїхати без білета.

Крім того, пише The Guardian, у пам’ятці сказано, що персонал має бути дуже пильними при перевірці квитків у “музикантів, жебраків та геїв”.

​​Ігнасіо Гонсалес Вельйос, удин з керівників мадридського метрополітену, у своєму Твіттер-аккаунті називав цю інструкцію “нещаснною”, та підтвердив, що нині триває розслідування цього інцеденту.

Теодоро Піньюлес, один з членів профспілки працівників метро, у коментарі газеті El Pais сказав: “Я не розумію, чого можна припустити, що гомосексуали не платитимуть за квитки уметро, і що вони повинні бути перевірені. Чому такого не сказано про високих людей, або блондинок чи тих, хто носить окуляри?”

Місцева ЛГБТ-спільнота тепер закликаює керівництво метрополітену почати антидискримінаційну кампанію.