Автор: Кирило Філатов

 

В Києві відбулася акція на підтримку «традиційних» сімейних цінностей. Учасники зібралися на вулиці Грушевського, пише Укрінформ.

Люди тримали плакати «Створив Бог людину чоловіком і жінкою» і «Українська родина – мати, батько і дитина». Учасники заявили, що вийшли на акцію через видалення на сайті Президента України петиції проти «пропаганди гомосексуалізму». Нагадаємо, документ був зареєстрований у січні і невдовзі набрав відповідну кількість голосів. Втім, декілька днів тому петицію видалили. Пізніше омбудсмен пояснив, петиції, що посягають на права та свободи людини, є порушенням законодавства.

«Ми збираємося на мирний марш протесту проти пропаганди гомосексуалізму та гендерної політики. Було подано петицію в Адміністрацію Президента проти внесення змін до законодавства України, за якими в дошкільних навчальних закладах та школах будуть пропагуватися гомосексуалізм та гендерна політика, що суперечить традиційним українським сімейним цінностям», – заявила учасниця мітингу Вікторія Бондарєва в коментарі «Укрінформу».

Акція тривала декілька годин. Сутичок зафіксовано не було.

Зазначимо, цьогорічний «Марш рівності» планується на 17 червня. Це буде найчисельніша та найбільш видима ЛГБТ-подія національного рівня.