Міністерство юстиції нарешті офіційно зареєструвало громадську організацію “Батьківська Ініціатива “ТЕРГО” – повідомляється на офіційному сайті організації. Громадська ініціатива виникла у квітні 2013 року в Києві і її завданням є об’єднання людей, яким не байдужі права ЛГБТ, а також об’єднання батьків ЛГБТ-людей.

Батьки, у яких бісексуальні чи гомосексуальні діти, зустрічаються раз на місяць. Головна мета цих зустрічей – допомогти одне одному пройти непростий момент усвідомлення “нетрадиційної” орієнтації сина чи доньки, а також встановити довірливі стосунки у родині. «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» відкрита і для самих геїв та лесбійок, що хочуть здійснити “камін-аут” – тобто відкрито зізнатись у своїй орієнтації.

Всеукраїнська ініціатива «ТЕРГО» працює за адресою Саксаганського, 54/56. Дзвонити можна за номером 289-39-79. Якщо ви підозрюєте, що ваша дитина гей чи лесбійка, але поки не наважуєтесь звертатись до організацій – вам можуть допомогти матеріали “Коаліції з протидії дискримінації в Україні“.

Джерело: Свідомо