У британській королівській родині вперше в історії двоє чоловіків уклали шлюб. Троюрідний брат королеви Єлизавети II лорд Івар Маунтбаттен одружився зі своїм обранцем Джеймсом Койлом.

Про це повідомляэ 24 з посиланням на The Daily Mail.

Весільна церемонія відбулась в суботу, 22 вересня, хоч про це стало відомо лише у приватній каплиці заміського маєтку Маунтбаттена в графстві Девон. На весіллі чоловіків були присутні понад 60 гостей – найближчі друзі та родичі. До вівтаря королівську особу вела колишня дружина Івара Пенні, виконуючи роль, яку зазвичай бере на себе батько нареченої.

Щодо королівської родини, то ні королева, ні її найближче оточення не було присутнє на церемонії. Зокрема не було і принца Едварда, який є наймолодшим сином Єлизавети II та близьким другом нареченого Івара Маунтбаттена (він, до речі, є хрещеним доньки Едварда – леді Луїзи). Повідомляється, що він відправив молодятам “теплі вітання”.


Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч)

Івар Маунтбаттен повідомив у своєму Instagram, що дякує усім присутнім на весіллі за неймовірне свято.

Ну, ми зробили це нарешті. Це був неперевершений день, незважаючи на кепську британську погоду. Велике дякую моїм трьом чудовим дівчатам (його донькам від першого шлюбу, – 24 Канал) за те, що вони так розуміють та підтримують, без їхньої підтримки цього ніколи могло б не статись. І, нарешті, найбільша подяка Джеймсу, за те, що він був просто ідеальний…,
– йдеться в зворушливому дописі Івара Маунтбаттена в Instagram.


Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч)


Лорд Івар Маунтбаттен (ліворуч) і Джеймс Койл (праворуч)


Доньки Івара Маунтбаттена

Після весілля молодята планують відправитися в медовий місяць або в Грецію, або в Хорватію ближче до кінця року.