Активісти вийшли на Приморський бульвар, щоб заявити про права ЛГБТ-спільноти, пише День.

Учасники маршу пройшлись Приморським бульваром від пам’ятника Дюку де Рішельє до Думської площі. Під час ходи звучали гасла накшталт «Права людини понад усе!», «У душі немає статі!», «Кохання понад усе!», а головним девізом стало «ОдесаПрайд за вільне місто!».  Коли хода дісталась до Думської площі, усі бажаючі могли висловитись через «відкритий мікрофон». Одеських активістів привітали колеги з КиївПрайд, які приїхали спеціально, щоб підтримати одеську акцію. За їх словами, подібний захід в Одесі – це великий крок уперед в боротьбі за вільні права ЛГБТ-спільноти в Україні.

Варто сказати, що ще за кілька годин до самого маршу по всьому центру Одеси було організовано чергування поліції. Приморський бульвар перекрили, а отримати туди допуск можна було лише надавши на перевірку документи та сумки. Співробітники поліції робили усе для спокою мешканців міста та його гостей.

І хоча акція проходила спокійно, все ж, без провокацій не обійшлось. Коли учасники маршу були вже на Думській площі, до них спробували прорватись радикально налаштовані молодики, які пізніше назвались організацією «Сокіл». Завдяки швидкому реагуванню співробітників правоохоронних органів, провокації вдалося уникнути.