Джонатан Ван Несс, відомий завдяки популярній передачі “Queer Eye”, розказав, що вже сім років живе з ВІЛ. Відверте інтерв’ю він дав The New York Times.

Джонатан Ван Несс відверто поділився подробицями свого життя. Зокрема, коли він був неповнолітнім, його зґвалтував дорослий хлопець. «Багато людей, які пережили сексуальне насильство в юному віці, стикаються з важкими травмами», – відзначив ведучий. Пізніше завдяки терапії Ван Несс зрозумів, що був схильний до саморуйнування через пережите насилля. Він зустрічався з дорослими чоловіками, щоб займатися з ними сексом, а також стикнувся з переїданням.

Студентом Джонатан вживав наркотики і пропонував секс за гроші на онлайн-ресурсах. Двічі він проходив реабілітацію. А в двадцять п’ять років Ван Несс дізнався, що він ВІЛ-позитивний. «Коли вийшов “Queer Eye”, було дійсно важко, тому що я не знав, чи хочу розповісти про свій статус. Адміністрація Трампа зробила все можливе, щоб стигматизація ЛГБТ-спільноти процвітала. Я відчуваю, що необхідно говорити про це», – прокоментував він.

Queer Eye – реаліті-шоу, де п’ятеро ведучих-геїв змінюють життя героя-натурала. Вони оновлюють гардероб, змінюють інтер’єр житла та дають поради в інших сферах життя. Не дивлячись на стереотипний сюжет, програма отримала прихильність критиків та глядачів.