Голлівудська асоціація іноземної преси оголосила переможців 79-ої премії “Золотий глобус” 2022 року. Про це повідомляє сайт OUT.

Цього року через пандемію коронавірусу церемонія відбулася в онлайн-форматі. Одну з важливих статуеток отримала відкрита квір-персона Аріана ДеБос. Вона стала найкращою в категорії “Найкраща акторка другого плану” завдяки фільму “Вестсайдська історія”. В своєму інстаграмі вона написала: “Ще так багато всього треба зробити. Але коли ти так наполегливо працюєш над проєктом і віддаєш йому багато крові, поту, сліз та любові, а потім це визнають, це завжди щось особливе. Дякую!”.

Втім, це не єдиний здобуток для ЛГБТ-спільноти на “Золотому глобусі”. Зірка серіалу “Поза” і трансгендерна активістка Емджей Родрігес отримала нагороду як “Найкраща акторка в серіалі”. “Ці двері відкриють можливість для багатьох талановитих людей. Вони побачать, що такі нагороди можливі. Вони побачать, що молода темношкіра латиноамериканка, у якої була мрія, змін.є світ. Пишу це моїм маленьким ЛГБТІКА+ діткам: ми тут, двері відкриті, мерщій до зірок!”, – написала Родрігес в інстаграмі.

Церемонія цьогоріч відбулася без участі знаменитостей, її навіть не транслювали по телебаченню. Такий формат став, зокрема, наслідком звинувачень у корупції та відсутності різноманітності у голосуванні. Дехто з зірок, однак, взяв участь у церемонії віртуально, а деяких все ж запросили виступити або представити категорії особисто, пише БіБіСі.